Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik kawiarni

Piotr Piłkowski ATD POLSKA

19,7025,00 brutto / godz.
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + napiwki + dodatek zmianowy

Admirała Józefa Unruga 54

Gdynia

Twój zakres obowiązków

Czy praca w lodziarni jest trudna?

To na pozór proste zajęcie wiąże się z wieloma obowiązkami i odpowiednim przygotowaniem, ale przede wszystkim dobrym nastawieniem do ludzi!

Nie wymagamy doświadczenia na tym stanowisku, potrzebną wiedzę zdobędziesz na miejscu!

Pierwsze lody przełamiemy razem!

Ważna jest łatwość w nawiązywaniu kontaktów, pracowitość, sumienność oraz miłe usposobienie, pozytywne nastawienie i… serdeczny uśmiech.

Obowiązki na tym stanowisku to :

- przygotowywanie deserów, kaw, napojów, aktywna obsługa gości z uśmiechem,

- dbanie o czystość lokalu ,mycie urządzeń po zakończeniu pracy.

- sporządzanie codziennych raportów.

Nasze wymagania

  • Książeczka sanepidowska

To oferujemy

  • Elastyczny grafik,

  • Umowę zlecenie

  • Premia : premia od aktywnej sprzedaży, premia godzinowa

O nas

Paulo Gelateria na Obłużu w Gdyni jest lodziarnią z własną produkcją lodów rzemieślniczych. Zawsze pracujemy na wysokiej jakości produktach, by nasz lody zawsze dobrze smakowały. Nie zapominamy również o miłej obsłudze naszych Gości!