Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik kawiarni

Mech Cafe

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Doświadczenie w branży gastronomicznej jest mile widziane. Jeśli nie posiadasz doświadczenia to i tak dzwoń śmiało, gdyż potrafimy przeszkolić kandydatów w bardzo krótkim czasie, a najważniejsze jest dla nas pozytywne nastawienie oraz sumienne wykonywanie obowiązków.

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy w weekendy i święta

  • badania sadepidowskie

O nas

Mech Cafe poszukuje pracowników do niewielkiej kawiarni stacjonarnej oraz kawiarni mobilnej o profilu ekologicznym.

Piękne lokalizacje:

Kawiarnia stacjonarna znajduje się w pobliżu ZOO w Lasku Wolskim, gdzie szum drzew, śpiew ptaków oraz dające się słyszeć dźwięki egzotycznych zwierząt budują niepowtarzalny, bajkowy nastrój. Jesteśmy przekonani, że każdemu kto dołączy do naszego zespołu, udzieli się owy klimat, a możliwość wypicia w spokoju porannej kawki przy opisanym powyżej akompaniamencie, uczyni dzień lepszym :)

Praca głównie w weekendy.

Kawiarnia mobilna jest zlokalizowana w pięknym Parku Krakowskim przy Alei Adama Mickiewicza.

Praca w tygodniu + weekendy.