Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik kawiarni

SOK BAR sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

Praca polega na wykonywaniu świeżych soków, sałatek i kanapek oraz na dbaniu o przyjazną atmosferę.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę klientów, tworzenie przyjaznej atmosfery w lokalu oraz przyrządzanie świeżo wyciskanych soków, sałatek i kanapek.

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność

  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

  • pozytywne nastawienie

  • komunikatywność

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • gotowość do pracy zmianowej i w weekendy

To oferujemy

  • świetne i nowoczesne miejsce pracy

  • praca na umowę zlecenie (okres próbny) potem umowa o prace

  • elastyczne godziny pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

O nas

Naszą misją jest oferowanie zdrowej żywności.

Uczymy, że świeżo wyciskane soki i smoothies mają niezwykle korzystny wpływ na zdrowie. U nas odkryjesz, że to, co zdrowe,

może być też sycące i pełne smaku.

Nie musisz na co dzień stosować restrykcyjnej diety, ale możesz zjeść zdrowo. Dla nas ważne jest to, żebyś miał wybór. Jesteś tym, co jesz – w Sok Barze wdrożyliśmy tę zasadę w życie.