Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik kawiarni

MANUFAKTURA CUKIERKÓW sp. z o.o.

  • Nowy Świat 51, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Nowy Świat 51

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • pomoc przy wytwarzaniu słodyczy (zgodnie z recepturą)

  • pakowanie oraz etykietowanie słodyczy

  • kontakt z Klientami podczas pokazów oraz warsztatów

  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów

  • dbałość o wizerunek stanowiska pracy, lokalu i firmy

Nasze wymagania

  • zaangażowanie i pasja w wykonywaną pracę oraz dbałość o jakość wykonywanych cukierków i lizaków

  • komunikatywność

  • uśmiech oraz pozytywne nastawienie

  • chęć rozwoju i nauki

  • książeczka sanepid

  • mile widziane doświadczenie w gastronomii

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • szkolenie stanowiskowe

  • stabilne zatrudnienie

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie zależne od sprzedaży

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • młody, pozytywny zespół

O nas

Manufaktura Cukierków jest liderem w ręcznej produkcji słodyczy i bezapelacyjnie od 10 lat najsłodszym miejscem w Warszawie !

Jeśli chcesz rozwijać się zawodowo w gronie wyjątkowych ludzi nie czekaj - dołącz do nas !