Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik kawiarni

PIEKARNIA SKALSKI GRZEGORZ SKALSKI

4 2004 700 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Aleje Jerozolimskie 148

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Skalski Cakes & Cafe zatrudni komunikatywne osoby do pracy w nowo otwartych cukiernio - kawiarniach na terenie Warszawy na stanowisko: SPRZEDAWCA/KELNER

Obecnie poszukujemy pracowników do kawiarni w: CH Atrium REDUTA

Do głównych obowiązków osób zatrudnionych będzie należało:

- sprzedaż asortymentu cukierniczego (ciasta, torty, desery lodowe, kawa, kanapki i przekąski)

- wypiek półproduktów i kontrola zatowarowania

- dbałość o czystość i estetykę stoiska

Nasze wymagania

Wymagana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

Pracownikom oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

- Pełne szkolenie z zakresu sprzedaży, znajomości produktów oraz pełne szkolenie baristyczne

- Wysokie zarobki i korzystny system premiowy

- Możliwość rozwoju i awansu

- Miłą atmosferę w przyjaznym zespole!!!