Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik kawiarni

Marcin Adler Business & Finance

1822 / godz. (zal. od umowy)
  • Josepha Conrada 8
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu, Dodatkowa/tymczasowa
  • Pracownik fizyczny

Josepha Conrada 8

Warszawa

Kawiarnia Słodki Karmel ul.Conrada 8 w Warszawie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Jeżeli posiadasz doświadczenie w zakresie

gastronomii, nie boisz się wyzwań i szukasz pracy w zespole

pełnym ludzi z pasja, to zapraszamy :)

Zadania:

  • uśmiech na twarzy (osobom nietowarzyskim dziękujemy) ;p
  • przygotowywanie kawy z ekspresu kolbowego
  • przygotowywanie gofrów/lodów/deserów
  • przygotowywanie soków, koktajli, drinków
  • pieczenie ciast
  • zachowanie czystości w lokalu
  • obsługa gości przy barze

Wymagania:

dyspozycyjność, doświadczenie w branży gastronomicznej , obowiązkowość, kreatywność, sumienność, ks. sanepidowska

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie, atrakcyjne warunki
  • finansowe, możliwość rozwoju zawodowego

Ogłoszenie archiwalne