Oferta pracy

Pracownik Kolejowy

Lafarge Cement S.A.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Segment: Łańcuch dostaw

Praca w systemie jednozmianowym  od 7:00 do 15:00

Opis stanowiska

  • Obsługa pojazdu trakcyjnego w zakresie pracy liniowej
    i manewrowej na terenie bocznicy kolejowej
    w Poznaniu, ul. Gołężycka 95
  • Wypełnianie druków R27 dla PKP i zgłaszanie wagonów gotowych
    do odbioru
  • Przyjmowanie, koordynacja i obsługa przesyłek wagonowych
    z dostawami kruszyw, zdawanie próżnych wagonów przewoźnikom
    kolejowym.
  • Prowadzenie prac manewrowych z jednoczesnym zapewnieniem
    bezpieczeństwa osobom znajdującym się na terenie Zakładu.
  • Odpowiada za stan techniczny powierzonych maszyn i urządzeń
    zgodnie z fabryczną instrukcją obsługi i konserwacji oraz Kartą
    Przeglądu Rozjazdów.
  • Prace związane z utrzymaniem w dobrym stanie technicznym
    infrastruktury kolejowej na bocznicy.
  • Prowadzi rejestr rozładowanych wagonów, pracy maszynistów
    i rejestr zatankowanego paliwa do lokomotywy
  • Dodatkowe prace na zakładzie zgodnie z zaleceniami przełożonego.

Wymagania

  • Stan zdrowia pozwalający na wykonywanie zawodu,
  • Odpowiedzialność, dokładność i dobra organizacja pracy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy