Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik konfekcji - mistrz zmianowy - brygadzista

Flukar Sp. z o.o.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • uzgadnianie, przyjęcie i dokumentowanie dostaw surowców do produkcji,

  • nadzorowanie zapasu etykiet, opakowań, nakrętek itp ;

  • raportowanie przychodów i rozchodów z produkcji,

  • wyznaczanie zadań dziennych i nadzór nad ich realizacją

  • realizacja wytyczonych przez firmę planów produkcyjnych

  • obsługa maszyn i urządzeń

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe, mile widziane chemiczne,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • kierowanie zespołem pracowników,

  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego.

Mile widziane

  • znajomość obsługi linii rozlewczych i pakujących.

To oferujemy

  • stabilizację i bezpieczeństwo zatrudnienia

  • umowę o pracę

  • pracę w miłej atmosferze wzajemnego zaufania, otwartej komunikacji na wszystkich szczeblach organizacyjnych

  • profesjonalne szkolenia wdrożeniowe, pokrywamy koszty szkoleń doskonalących umiejętności wymagane na stanowisku pracy,

  • nowoczesny park maszynowy i zautomatyzowane linie produkcyjne

  • pomoc, wsparcie przy realokacji (jeżeli wymaga)

  • atrakcyjne wynagrodzenia wraz z systemem premiowym nawet do 6000 pln

Jeśli chcesz mieć stabilność zatrudnienia, możliwość rozwoju w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym to jesteś odpowiednią osobą i czekamy właśnie na Ciebie!

Flukar Sp. z o.o. to niezależny producent środków smarowych i płynów eksploatacyjnych. Spółka dysponuje nowoczesną instalacją do recyklingu olejów przepracowanych oraz nowoczesną instalacją do produkcji i rozlewu olejów smarowych i smarów plastycznych. Spółka posiada własne zaplecze badawczo-rozwojowe.

Przewiń do profilu firmy