Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik kontroli jakości

  • Kęty, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 18.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Miejsce pracy: Kęty

    Opis stanowiska:

    • bieżąca kontrola jakości produkcji

    Wymagania:

    • doświadczenie w branży dziewiarskiej
    • solidność i samodzielność w wykonywanej pracy

    Oferujemy:

    • umowa o pracę na pełen etat od zaraz
    • zapewniamy zakwaterowanie
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • wsparcie doświadczonego zespołu
    • możliwość rozwoju zawodowego

    Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
    Al-Bo Sp. z o. o. Sp.k., ul. Fabryczna 8c, 32-650 Kęty, NIP: 5492444520 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

    Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

    Klauzula informacyjna:

    Administratorem danych osobowych jest:
    Al-Bo Sp. z o. o. Sp.k., ul. Fabryczna 8c, 32-650 Kęty, NIP: 5492444520
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.