Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik kontroli jakości

Indigo NailsO firmie

Indigo Nails

Senatorska 14/16

Łódź

Indigo to polska marka kosmetyczna, która w przeciągu kilku lat szturmem podbiła polski rynek oraz stała się popularna w Europie, Australii oraz Afryce Południowej.

Jeśli chcesz się rozwijać w międzynarodowym środowisku, Indigo będzie idealnym miejscem dla Ciebie.
Nasze Know How, zgrany zespół ekspertów oraz współpraca z najlepszymi specjalistami sprawiły, że wciąż osiągamy kolejne szczyty, zdobywamy medale na branżowych mistrzostwach, a także nagrody w prestiżowych konkursach beauty.

W związku z dynamicznym rozwojem marki poszukujemy specjalistów o silnych kompetencjach zawodowych, gotowych do wdrażania nieszablonowych projektów.

Jeśli lubisz wyzwania, chcesz się rozwijać zawodowo, a praca jest Twoją pasją - dołącz do naszego zespołu.

Główne obowiązki:

  • Sprawowanie kontroli nad jakością surowców i wyrobów gotowych;
  • Ocena i wydanie dyspozycji względem przyjmowanych surowców i materiałów pomocniczych;
  • Wydanie dyspozycji względem wyrobu gotowego;
  • Prowadzenie dokumentacji kontrolnej dla surowców, półproduktów i wyrobów gotowych;
  • Kontrola międzyoperacyjna procesu produkcyjnego;
  • Nadzorowanie produktu w przypadku wystąpienia niezgodności;
  • Kontrola i ocena stanu sanitarno - higienicznego zakładu;
  • Bieżące analizowanie i monitorowanie zlecanych uprzednio wyników analiz, specyfikacji jakościowych produktów;
  • Kontrola poprawności zapisów prowadzonych przez operatorów;
  • Nadzór nad sprzętem kontrolno – pomiarowym;
  • Raportowanie bezpośrednio do Kierownika działu kontroli jakości;
  • Przestrzeganie norm wynikających z wdrożonych systemów

Oczekiwania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne
  • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność oraz samodzielność.
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Otwartość na pracę w dynamicznie rozwijającym się środowisku.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i efektów pracy.
  • Pracę w ambitnym zespole ludzi, w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Zniżki na firmowe produkty.
  • Benefity pozapłacowe (karta FitProfit)
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli w zależności od tego czy zgłoszenie ma być rozpatrywane:

1) na potrzeby danej rekrutacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez INDIGO NAILS sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Łodzi dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))

2) na potrzeby danej i przyszłych rekrutacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez INDIGO NAILS sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Łodzi dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))

Ogłoszenie archiwalne