Oferta pracy

Pracownik Kontroli Jakości

Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK Furmanek Sp. J.O firmie

  • Geodetów 154, Piaseczno
    Piaseczno, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK Furmanek Sp. J.

Geodetów 154

Piaseczno

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad jakością preparatów kosmetycznych w procesie produkcyjnym,

  • kontrola jakości komponentów i produktów gotowych,

  • przygotowywanie świadectw jakości dla wyrobów gotowych,

  • nadzór nad dokumentacją produkcyjną

  • zbieranie danych jakościowych w trakcie procesu produkcyjnego,

  • wypełnianie raportów jakościowych i wprowadzanie danych,

  • dokonywanie pomiarów zgodnie ze specyfikacjami dla materiałów wejściowych

  • współpraca z pozostałymi pracownikami Działu Jakości, Produkcji oraz Rozwoju

  • archiwizowanie prób, wyrobów gotowych i dokumentów,

  • nadzór nad archiwizacją wyrobów gotowych

  • przestrzeganie zasad GMP i ISO 9001

  • współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie serwisowania urządzeń oraz pomieszczeń laboratoryjnych

  • współpraca z GIS, SANEPID, GUM, Ministerstwem Zdrowia, Urzędem Celnym i innymi organizacjami odpowiedzialnymi za kontrolę produkcji;

  • Nadzór nad dziennikami pracy urządzeń produkcyjnych, listą urządzeń produkcyjnych i laboratoryjnych;

  • podejmowanie decyzji o przyjęciu lub odrzuceniu danej partii produktu, zatrzymania linii produkcyjnej,

  • odpowiadanie na reklamacje i zapytania klientów z rynku

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe, kierunkowe

  • Znajomość języka angielskiego

  • Biegła znajomość programów MS Office (Word, Excel)

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Skrupulatność

  • Zaangażowanie

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w młodym i energicznym zespole

  • dofinansowanie do karty MultiSport

  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki zdrowotnej oraz grupowego ubezpieczenia na życie,

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy