Oferta pracy

Pracownik Kontroli Jakości

MAN Bus Sp. z o.o.

  • Starachowice

    Starachowice, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Analizę błędów powstałych w toku produkcyjnym

  • Aktualizację oraz tworzenie dokumentów jakościowych (m.in. instrukcje jakościowe, standardy jakości),

  • Tworzenie zestawień i raportów dot. błędów powstałych w toku produkcyjnym,

  • Weryfikację skuteczności działań produkcji oraz działów okołoprodukcyjnych,

  • Przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych, przygotowanie materiałów szkoleniowych,

  • Organizację spotkań wewnątrzzakładowych,

  • Współpracę z innymi komórkami organizacyjnymi w firmie oraz zewnętrznymi jednostkami MAN w zakresie jakości produktów,

  • Aktualizację checklist kontrolnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia technicznego - preferowane wyższe, min. średniego technicznego

  • Analitycznego oraz technicznego podejścia do rozwiązywania problemów;

  • Znajomości rysunku technicznego

  • Znajomości programów z pakietu MS Office / Excel, Power Point /

  • Doświadczenia zawodowego w branży produkcyjnej, znajomość zagadnień jakościowych

  • Samodzielnego, kooperatywnego i komunikatywnego stylu pracy

  • Gotowości do ciągłego poszerzania wiedzy i doskonalenia umiejętności;

  • Samodzielności w działaniu i zorientowanie na optymalizację;

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację pisemną i ustną

  • Znajomość języka niemieckiego;

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej i stabilnej firmie

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania

  • Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji

  • Prywatną opiekę zdrowotną

  • Pracowniczy Program Emerytalny

  • Pracę w dynamicznym i nastawionym na rozwój zespole

MAN Truck & Bus z siedzibą w Monachium, zatrudnia 34.000 pracowników, jest największą firmą

w Grupie MAN i jednym z wiodących międzynarodowych dostawców zintegrowanych rozwiązań transportowych. Światowej klasy marka, która wyznacza standardy niezawodności i innowacji. Nasze ciężarówki, autobusy, silniki i usługi uruchamiają postęp. Jako firma globalna oferujemy naszym pracownikom kulturę dynamizmu i otwartości, która wskazuje na perspektywy i otwiera możliwości.

Przewiń do profilu firmy