Logo Pracuj.pl

Pracownik Kontroli Jakości

MAN Bus Sp. z o.o.O firmie

  • Starachowice
    Starachowice, świętokrzyskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Analizę błędów powstałych w toku produkcyjnym
  • Aktualizację oraz tworzenie dokumentów jakościowych (m.in. instrukcje jakościowe, standardy jakości),
  • Tworzenie zestawień i raportów dot. błędów powstałych w toku produkcyjnym,
  • Weryfikację skuteczności działań produkcji oraz działów okołoprodukcyjnych,
  • Przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych, przygotowanie materiałów szkoleniowych,
  • Organizację spotkań wewnątrzzakładowych,
  • Współpracę z innymi komórkami organizacyjnymi w firmie oraz zewnętrznymi jednostkami MAN w zakresie jakości produktów,
  • Aktualizację checklist kontrolnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia technicznego - preferowane wyższe, min. średniego technicznego
  • Analitycznego oraz technicznego podejścia do rozwiązywania problemów;
  • Znajomości rysunku technicznego
  • Znajomości programów z pakietu MS Office / Excel, Power Point /
  • Doświadczenia zawodowego w branży produkcyjnej, znajomość zagadnień jakościowych
  • Samodzielnego, kooperatywnego i komunikatywnego stylu pracy
  • Gotowości do ciągłego poszerzania wiedzy i doskonalenia umiejętności;
  • Samodzielności w działaniu i zorientowanie na optymalizację;

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację pisemną i ustną
  • Znajomość języka niemieckiego;

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej i stabilnej firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania
  • Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Pracę w dynamicznym i nastawionym na rozwój zespole

MAN Bus Sp. z o.o.

MAN Truck & Bus z siedzibą w Monachium, zatrudnia 34.000 pracowników, jest największą firmą

w Grupie MAN i jednym z wiodących międzynarodowych dostawców zintegrowanych rozwiązań transportowych. Światowej klasy marka, która wyznacza standardy niezawodności i innowacji. Nasze ciężarówki, autobusy, silniki i usługi uruchamiają postęp. Jako firma globalna oferujemy naszym pracownikom kulturę dynamizmu i otwartości, która wskazuje na perspektywy i otwiera możliwości.

Pracownik Kontroli Jakości, Starachowice