Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik księgowo-administracyjny

TOMHOLDO firmie

  • Dobropole 4, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

TOMHOLD

Dobropole 4

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Rejestrowanie dokumentów kosztowych,

  • Księgowanie wyciągów bankowych i rozliczanie płatności w programie magazynowo – księgowym,

  • Przygotowywanie raportów dla księgowości,

  • Obsługa płatności elektronicznych,

  • Prowadzenie kasy gotówkowej i sporządzanie raportów kasowych,

  • Rozliczanie zaliczek pracowniczych,

  • Ewidencjonowanie czasu pracy,

  • Rozliczanie delegacji służbowych,

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów,

  • Ścisła współpraca z biurem księgowo-kadrowym.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

  • Biegła obsługa programów magazynowo – księgowych, mile widziana znajomość programu Comarch ERP Optima,

  • Bardzo dobra organizacja pracy, systematyczność, dokładność i skrupulatność.

  • Wykształcenie minimum średnie - preferowane kierunki ekonomiczne lub rachunkowość.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków

TOMHOLD

Tomhold to nowoczesna firma z wieloletnim doświadczeniem w branży meblarskiej z siedzibą w Szczecinie przy ul. Dobropole 4. Specjalizujemy się w sprzedaży e-commerce.

Nasze witryny to: meblecom.pl lazienka.shop patiomeble.eu

Chcemy zatrudniać osoby zaangażowane, pozytywnie nastawione i konsekwentnie dążące do osiągania sukcesu.

Jeżeli jesteś gotowy do podjęcia nowych wyzwań, zapraszamy do naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy