Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik księgowości i biura

Polski Związek Narciarski

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Mieszczańska 18

Dębniki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie rejestrów VAT w zakresie zakupów i sprzedaży,

  • przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych,

  • prowadzenie kasy dla walut zagranicznych i krajowych, sporządzanie i księgowanie raportów kasowych,

  • sporządzanie i księgowanie raportów bankowych,

  • sporządzanie dokumentacji bankowych w zakresie rachunków, kart płatniczych i kart kredytowych,

  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami zagranicznymi,

  • bieżąca obsługa kontrahentów zagranicznych,

  • realizacja przelewów zagranicznych i krajowych,

  • dokonywanie rozliczeń zaliczek (złotówkowych i dewizowych) pracowników i osób współpracujących (w tym obcokrajowców), uzgadnianie sald rozrachunków z pracownikami,

  • sporządzanie dokumentacji związanej z otrzymywanymi przez podmiot dotacjami,

  • weryfikacja zapisów w ewidencji przebiegu samochodów służbowych,

  • wprowadzanie dokumentów kosztowych do ewidencji przebiegu,

  • czynności przygotowawcze w zakresie umów zleceń, rachunków do umów zleceń,

  • inne zadania powierzone przez przełożonego,

  • pełnienie zastępstwa na czas urlopu pracownika o zbliżonym zakresie obowiązków

Nasze wymagania

  • doświadczenie w dziale księgowym na analogicznym stanowisku,

  • bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office ze szczególnym uwzględnieniem Excela,

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie B2,

  • znajomość zagadnień WNT, Eksport, Import towarów, Import usług ( w tym transakcji zagranicznych) mile widziana,

  • znajomości programu księgowego ERP Optima mile widziana,

  • samodzielność, systematyczność, odpowiedzialność, komunikatywność i dokładność,

  • wyższe lub średnie wykształcenie