Logo Pracuj.pl

Pracownik księgowości

Döner King Andrzej BurczykO firmie

  • Sopot
    Sopot, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa księgowo-magazynowa w programie Subiekt i wsparcie pracowników działu księgowości centrali oraz z oddziałów z obszaru księgowości w firmie produkcyjno – handlowej posiadającej oddziały w Polsce,
  • Weryfikacja i wprowadzanie dokumentów zakupowych i sprzedaży,
  • Sprawowanie nadzoru nad obrotem magazynowym,
  • Uzgadnianie stanów kasowych, rozrachunków z odbiorcami i dostawcami oraz nadzór nad środkami trwałymi w firmie,
  • Rozliczanie różnic remanentów magazynowych, kasowych oraz wyposażenia i środków trwałych,
  • Prace administracyjno – biurowe, obsługa korespondencji wchodzącej i wychodzącej,

Nasze wymagania

  • Podstawowa znajomość oprogramowania INSERT (Subiekt)
  • Znajomość uregulowań oraz dokumentacji w zakresie obrotu gotówkowego i magazynowego
  • 2-letnie doświadczenie w pracy w biurze
  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe kierunkowe
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz sumienność

To oferujemy

  • Praca na pełen etat
  • Elastyczny czas pracy
  • Kompleksowe narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Miejsce pracy Starogard Gdański
  • Zapewniony dojazd z Trójmiasta

Benefity

  • elastyczny czas pracy

Döner King Andrzej Burczyk

Firma DÖNER KING działa na rynku od 2011 r. i jest jednym z największych polskich producentów i dystrybutorów kebabu. Zdobyte w tym okresie doświadczenie oraz jakość produktów sprawiły, że obecnie marka DÖNER KING KEBAB posiada silną i stabilną pozycję wśród odbiorców z całej Polski oraz krajów Unii Europejskiej.

Szukamy ludzi, którzy będą rozwijać się razem z nami, otwartych, którzy cenią przyjazną atmosferę w pracy. Zapraszamy do nas!

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko pracownik księgowości. Poszukujemy pracownika który będzie potrafił zorganizować pracę sobie i zespołowi, a także ustalał właściwe priorytety zadań.

Chętnie zainwestujemy w Twój rozwój zawodowy. W zamian oczekujemy zaangażowania w pracę, sumienności i skrupulatności.

Aplikowanie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą przycisku aplikowania. W tytule wiadomości prosimy podać nazwę stanowiska wraz z numerem referencyjnym. Aplikacje, które napłyną bez wskazania stanowiska i numeru nie będą brały udziału w procesie rekrutacyjnym. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aktualne oferty pracodawcy
01/06/2021

Pracownik księgowości, Sopot