Pracownik Księgowy

  • Starogard Gdański, pomorskie
  • Specjalista
  • 2019-05-21
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 2019-06-20)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Biuro Rachunkowe RK Spółka z o.o.

    Miejsce pracy: Starogard Gdański

    Opis stanowiska:

    • Prowadzenie rachunkowości finansowej oraz rozliczeń podatkowych Spółki (prowadzenie ksiąg rachunkowych, sporządzanie sprawozdań finansowych, prowadzenie rejestrów zakupów i sprzedaży, sporządzanie deklaracji i informacji podatkowych).
    • Sporządzanie sprawozdań, zestawień i raportów (zestawienie obrotów i sald, bilans, rachunek zysków i strat).
    • Sporządzanie dokumentów dla potrzeb okresowej sprawozdawczości statystycznej oraz przekazywanie do właściwych organów.
    • Prowadzenie spraw administracyjnych Spółki (obieg dokumentów, ochrona danych osobowych, sprawozdawczość Intrasat).

    Wymagania:

    • Wykształcenie min .Średnie.
    • Wiedza w zakresie rachunkowości.
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
    • Obsługa systemów księgowych Rewizor, Gratyfikant.
    • Bardzo dobra organizacja czasu pracy.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie od zaraz.
    • Możliwość rozwoju zawodowego.
    • Praca w miłej atmosferze.
    • Atrakcyjne warunki pracy i płacy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

    Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego.

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej: „RODO”), informujemy:

    1.           Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Biuro RK Sp. z o.o.

    83-200 Starogard Gdański

    2.           Jeśli ma Pani/Pan jakiekolwiek pytania odnośnie przetwarzania przez nas danych, czy praw jakie Pani/Panu w związku z tym przysługują, proszę o przesłanie maila na adres: [email protected]

    3.           Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w zakresie podanym przez Panią/Pana w   formularzu kontaktowym i innych formach usług świadczonych drogą elektroniczną Biuro Rachunkowe RK Sp.z o.o    b) jeżeli zajdzie potrzeba do celów niezbędnych do wykonania umowy zlecenia lub umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy (art. 6 ust. 1 lit. b RODO)

    4.           Pani/Pana dane osobowe będą udostępniane wyłącznie odbiorcom uprawnionym na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom przetwarzającym.

    5.           Pani/Pana dane osobowe będą wykorzystywane i przechowywane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi oraz realizacji zlecenia lub umowy. W razie nie podania danych Biuro Rachunkowe Rk Sp. z o.o. nie będzie w stanie udzielić odpowiedzi na zadane pytanie w formularzu kontaktowym oraz realizować zlecenia lub umowy.

    6.           Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu, usunięcia i przenoszenia.

    7.           Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Stawki 2, 00-193 Warszawa, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO

    8.           Pani/ Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany z podejmowaniem decyzji w tym profilowaniu.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.