Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik kuchni

Compass Group Poland

  • Kołbaskowo (pow. policki)

    Kołbaskowo (pow. policki), zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Godziny pracy:6:00-14:00, 18:00-2:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klientów,

  • prace pomocnicze na kuchni,

  • dbanie o jakość i estetykę serwowanych potraw.

Nasze wymagania

  • aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych,

  • doświadczenie w branży gastronomicznej.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie nawet w dobie covid-19

  • zatrudnienie w międzynarodowej firmie - na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenia

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • szkolenia wprowadzające

  • bezpłatne posiłki pracownicze

  • pakiet benefitów - prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do kart sportowych, grupowe ubezpieczenie na życie

  • przyjazną atmosferę pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • program rekomendacji pracowników

  • dofinansowanie posiłków pracowniczych

Osoby zainteresowane zachęcamy do przesłania CV.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Compass, jednej z największych firm gastronomicznych na całym świecie. Staramy się, aby każdy z Was w naszych restauracjach poczuł się wyjątkowo – dlatego jesteśmy liderem w zakresie żywienia zbiorowego.

Codziennie inspirujemy, dodajemy energii, a przede wszystkim łączymy ludzi poprzez jedzenie.

W końcu to nasza podstawowa kompetencja.

Przewiń do profilu firmy