Ta oferta pracy jest nieaktualna od 181 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik kuchni

  • podlaskie
  • Pracownik fizyczny
  • 25.12.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Icelandair jest największą linią lotniczą w Islandii oraz wiodącym dostawcą usług handlingowych w Międzynarodowym Porcie Lotniczym Keflavik, posiadającą właśną sieć połaczeń, obejmującą kilkadziesiąt destynacji w Europie i Ameryce Północnej.

    Icelandair poszukuje pracowników na następujące stanowisko:

    Miejsce pracy: ISLANDIA

    Opis stanowiska

    Głównymi zadaniami osoby zatrudnionej na tym stanowisku są:

    • przygotowywanie ciepłych i zimnych posiłków serwowanych na pokładach samolotów
    • opróżnianie i czyszczenie wózków cateringowych
    • zmywanie naczyń oraz czyszczenie urządzeń kuchennych
    • inne obowiązki powierzane pracownikom poza godzinami wzmożonego ruchu lotniczego

    Wymagania

    • ukończone 19 lat
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego (rozmowa rekrutacyjna zostanie przeprowadzona po angielsku)
    • dobry stan zdrowia
    • ważny paszport

    Oferujemy

    • pracę na pełny etat w systemie zmianowym
    • umowę na czas określony (min. 6 miesięcy) z możliwością przedłużenia
    • wynagrodzenie - min. 270 000 ISK netto
    • zakwaterowanie (płatne przez pracownika)
    • darmowy przelot do Islandii z dowolnego portu lotniczego, który znajduje się w sieci połączeń linii Icelandair (http://www.icelandair.us/destinations/)
    • po zakończeniu kontraktu firma gwarantuje darmowy powrót na jedno z tych lotnisk
    • termin rozpoczęcia pracy - maj 2019

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie APLIKACJI W JĘZ. ANGIELSKIM ZE ZDJĘCIEM za pomocą przycisku poniżej.

    Pozostałe działy w innych ogłoszeniach, aplikacje można wysyłać tylko do jednego działu.