Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Kuchni

Hotel Senator

25,00 brutto / godz.
  • Senatorska 1, Zbąszyń
    Zbąszyń, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Senatorska 1

Zbąszyń

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie poleceń Szefa Kuchni

  • zapewnienie właściwego przygotowania potraw

  • dbanie o jakość i powtarzalność serwowanych dań

  • pomoc w przygotowywaniu bankietów i innych imprez okolicznościowych

  • dbanie o pozytywną atmosferę w zespole

Nasze wymagania

  • gotowanie to Twoja pasja

  • potrafisz dobrze zorganizować własną pracę

  • znasz i obserwujesz aktualne trendy kulinarne

  • cechuje Cię odpowiedzialność, sumienność i dokładność

  • jesteś osobą pozytywną i energiczną

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na kuchni

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • elastyczne godziny pracy

  • ubezpieczenie grupowe

  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i posiadanego doświadczenia

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

Istnieje możliwość przeszkolenia

Hotel Senator i Gospoda pod Złotą Koroną to wyjątkowe miejsce w centrum Zbąszynia. Pieczołowicie odrestaurowany budynek swym wystrojem nawiązuje do dziedzictwa hotelarskiego tego miejsca, oferując jednocześnie nowy standard tradycji. Dołącz do naszego ambitnego zespołu gdzie rozwiniesz swoje umiejętności lub pochwalisz się tym co już umiesz.

W restauracji dbamy aby goście czuli się u nas jak w domu. Pragniemy by do nas wracali. Dlatego robimy wszystko, aby jakość wydawanych potraw utrzymywała się na stałym, wysokim poziomie.

Aktualnie poszukujemy Pracownika Kuchni z pasją do gotowania i chęcią ciągłego rozwoju.

Przewiń do profilu firmy