Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Laboratorium Analitycznego

Centrum Badań i Dozoru Górnictwa Podziemnego Sp. z o.o.O firmie

  • Lędziny

    Lędziny, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • praca zgodnie z wymaganiami normy PN-EN ISO/IEC 17025:2018-2,

  • wykonywanie analiz fizykochemicznych i analitycznych technikami: chromatograficzna, spektrofotometryczna, miareczkowa, potencjometryczna, wagowa zgodnie z obowiązującymi standardami jakości,

  • przygotowywanie dokumentacji jakościowej i analitycznej wg obowiązujących procedur, instrukcji,

  • analiza prawidłowości otrzymanych wyników, analiza na zgodność z wymaganiami, podejmowanie działań sprawdzających,

  • realizacja programu sterowania jakością badań w laboratorium,

  • nadzór nad wyposażeniem kontrolnym i pomiarowym,

  • opracowywanie i interpretacja wyników badań.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie o profilu chemicznym lub pokrewnym

  • mile widziane doświadczenie w pracy laboratorium,

  • dobra organizacji pracy,

  • dyspozycyjność,

  • otwartość na zmiany,

  • elastyczność i umiejętność pracy w zespole,

  • dokładność, rzetelność, sumienność, odpowiedzialność za wykonywane zadania.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • bogaty pakiet socjalny (karta Multisport, wczasy pod gruszą, dofinansowanie do zielonej szkoły, zwrot za bilety na wydarzenia kulturalne),

  • ubezpieczenie grupowe finansowane przez pracodawcę,

  • przyjazną atmosferę pracy.

Centrum Badań i Dozoru Górnictwa Podziemnego Sp. z o.o.

Centrum Badań i Dozoru Górnictwa Podziemnego Sp. z o.o. działa na rynku gospodarczym już od ponad pół wieku.

Centrum Badań i Dozoru Górnictwa Podziemnego Sp. z o.o. realizuje usługi badawczo-pomiarowe, ekspertyzowe i doradcze adresowane zarówno do firm górniczych, jak i do przedsiębiorstw i instytucji z górnictwem niezwiązanych, ale mogących czerpać korzyści ze specjalistycznych kompetencji i doświadczeń firmy. Działalność ta koncentruje się na:

- badaniach maszyn i urządzeń mechanicznych

- badaniach maszyn i urządzeń elektroenergetycznych

- badaniach zagrożeń metanowych

- badaniach zagrożeń w środowisku i na stanowiskach pracy

- badaniach stanu środowiska naturalnego.

Szeroki zakres oferowanych usług wdrażany jest z myślą o zagwarantowaniu klientom:

- bezpieczeństwa związanego z eksploatacją urządzeń mechanicznych i elektrycznych

- bezpieczeństwa pracy

- bezpieczeństwa środowiska naturalnego.

www.cbidgp.pl

Przewiń do profilu firmy