Ta oferta pracy jest nieaktualna od 31 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Laboratorium Analitycznego

  • Ostrów Mazowiecka, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 21.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Natur Produkt Pharma Sp. z o. o.

    Natur Produkt Pharma Sp. z o. o. to firma farmaceutyczna powstała w 1996 r.

    Obecnie jest liderem w produkcji produktów leczniczych i suplementów diety w postaci tabletek musujących.

    Połączenie profesjonalizmu z najnowocześniejszą technologią stanowi podstawę dynamicznego rozwoju

    firmy, któremu towarzyszy nawiązywanie współpracy z kolejnymi firmami o zasięgu międzynarodowym.

    Miejsce pracy: Ostrów Mazowiecka

     Opis stanowiska:

    • wykonywanie analiz technikami (HPLC, ICP-OES, TOC) zgodnie z obowiązującymi standardami jakości,
    • opracowywanie i walidacja metod analitycznych,
    • sporządzanie protokołów i raportów walidacyjnych,
    • prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne, - znajomość technik instrumentalnych (HPLC, ICP-OES,TOC),
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej, dokładność, zaangażowanie, inicjatywa, samodzielność w rozwiązywaniu problemów analitycznych,
    • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
    • mile widziana znajomość języka angielskiego / niemieckiego / rosyjskiego,
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • pracę w szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • możliwość doskonalenia i zdobywania nowych umiejętności.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.