Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik laboratorium badawczego

Smay

Smay

Ciepłownicza 29

Czyżyny

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • programowanie, kalibracja, pomiary urządzeń i instalacji wentylacyjnych,

  • udział w pracach związanych z uruchomieniem i kalibracją systemów SMAY (delegacje),

  • udział w pracach badawczo - rozwojowych laboratorium,

  • prowadzenie dokumentacji,

  • konstruowanie stanowisk badawczych.

Nasze wymagania

  • min. wykształcenie średnie techniczne, kierunek: mechanika, automatyka lub elektronika/elektryka,

  • uprawnienia energetyczne SEP do 1kV; (przy ich braku gotowość do ich uzyskania),

  • prawo jazdy kat. B,

  • podstawowe umiejętności warsztatowe i instalacyjne w zakresie mechaniki i elektroniki,

  • umiejętność obsługi podstawowych przyrządów i układów pomiarowych,

  • znajomość zagadnień związanych z wentylacją,

  • znajomość rysunku technicznego, schematów elektrycznych,

  • znajomość języka angielskiego ( minimum w piśmie),

  • znajomość obsługi komputera,

  • znajomość programu AutoCad,

  • znajomość zagadnień metrologicznych,

  • zaangażowanie,

  • chęci do podnoszenia posiadanych umiejętności i kwalifikacji,

  • dobra organizacja pracy, samodzielność przy wykonywaniu powierzonych zadań,

  • gotowość do wyjazdów służbowych na terenie całego kraju.

To oferujemy

  • stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie, w doświadczonym zespole projektowym,

  • wsparcie specjalistów,

  • duże możliwości rozwoju zawodowego,

  • pakiet świadczeń socjalnych (paczki świąteczne, karta sportowa,ubezpieczenie na życie, kurs języka angielskiego).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • paczki świąteczne