Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik laboratorium - działu rozwoju

S.Z.T.K. TAPS - Maciej Kowalski O firmie

  • Borowa 4
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

S.Z.T.K. TAPS - Maciej Kowalski

Borowa 4

Łódź

Firma SZTK TAPS-Maciej Kowalski (www.taps.com.pl) specjalizująca się w projektowaniu, wytwarzaniu nowoczesnych foteli pasażerskich i innowacyjnych elementów wyposażenia wnętrz dla transportu zbiorowego; pracodawca o potencjale rozwojowym - poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie próbek do badań i wykonywanie badań.
  • Organizacja pracy na stanowisku pomiarowo-badawczym.
  • Prowadzenie zapisów z prac pomiarowo-badawczych.
  • Opracowywanie merytoryczne wyników i opracowywanie raportów z badań.
  • Realizacja planu badań od przyjęcia zlecenia do wysyłki dokumentacji badań.
  • Udział w programach badań prototypów.
  • Udział w programach badań dla potrzeb produkcji.
  • Udział w programach badawczych realizowanych przez Firmę.
  • Śledzenie bieżących zmian normatywów i przepisów, w oparciu o które wykonuje się badania.
  • Śledzenie innowacji w zakresie technologii możliwych do zastosowania w Firmie.
  • Bieżąca konserwacja, sprawdzenie i utrzymanie w sprawności wyposażenia
    pomiarowo-badawczego.
  • Kompletowanie dokumentacji z prac laboratorium.
  • Zamawianie materiałów eksploatacyjnych na potrzeby laboratorium.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria materiałowa, technologia chemiczna i pokrewne).
  • Umiejętność planowania, prowadzenia analiz i formułowania wniosków.
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, rzetelność.
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Biegła znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska i posiadanych kompetencji.
  • Możliwość doskonalenia kompetencji zawodowych.
  • Dobrą atmosferę pracy.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Dodatkowe benefity w postaci:, ubezpieczenia grupowego, karty multisport, prywatnej opieki medycznej.

Ogłoszenie archiwalne