Oferta pracy

Pracownik Laboratorium Kontroli Jakości

WIKO Klebetechnik Sp. z o.o.O firmie

WIKO Klebetechnik Sp. z o.o.

Ekonomiczna 8

Częstochowa

PRACOWNIK LABORATORIUM KONTROLI JAKOŚCI

Opis stanowiska pracy:

  • Kontrola parametrów surowca, półproduktu oraz produktu gotowego pod względem zgodności z specyfikacją
  • Nadzorowanie parametrów surowca przeznaczonego do produkcji
  • Pobieranie próbek do testów
  • Prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej, raportów kontroli jakości (m.in. 8D)
  • Sporządzanie raportów jakościowych
  • Analiza niezgodności produktowych, aktywny udział w spotkaniach dotyczących rozwiązywania problemów jakościowych
  • Nadzorowanie stanu technicznego i prawidłowości pracy urządzeń laboratoryjnych
  • Przestrzeganie obowiązujących norm i ustalonych zasad

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku ( kontrola jakości)
  • Wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne
  • Biegła znajomość języka angielskiego/i-lub niemieckiego w mowie i piśmie - warunek konieczny
  • Chęć nauki i rozwoju własnych kompetencji, rzetelność i dobra organizacja pracy
  • Dbałość o jakość i terminowość wykonywanej pracy
  • Znajomość obsługi komputera z zakresu MS Office
  • Mile widziana znajomość normy ISO 9001 oraz ISO 14001

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pracę w międzynarodowym zespole w firmie o ugruntowanych standardach pracy
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę z możliwością rozwoju zawodowego
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy