Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik laboratorium kontroli jakości

WIKO Klebetechnik Sp. z o.o.

  • Ekonomiczna 8, Częstochowa
    Częstochowa, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Ekonomiczna 8

Częstochowa

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola parametrów surowca, półproduktu oraz produktu gotowego pod względem zgodności ze specyfikacją;

  • Nadzorowanie parametrów surowca przeznaczonego do produkcji;

  • Pobieranie próbek do testów;

  • Prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej;

  • Sporządzanie raportów jakościowych;

  • Nadzorowanie stanu technicznego i prawidłowości pracy urządzeń laboratoryjnych;

  • Przestrzeganie obowiązujących norm i ustalonych zasad

Nasze wymagania

  • Wykształcenie co najmniej średnie;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;

  • Chęć nauki i rozwoju własnych kompetencji, rzetelność i dobra organizacja pracy;

  • Dbałość o jakość i terminowość wykonywanej pracy;

  • Znajomość obsługi komputera z zakresu MS Office.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (kontrola jakości, laboratorium) oraz w branży motoryzacyjnej – mile widziane;

To oferujemy

  • Stabilną pracę na dwie zmiany;

  • Współpracę z doświadczonym zespołem;

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;

  • Przyjazną atmosferę pracy; prywatną opiekę medyczną;

  • Ubezpieczenie na życie;

  • Premię za polecenie przyjaciół.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Firma WIKO Klebetechnik Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie jest częścią międzynarodowej grupy, wywodzącej się z Niemiec, zajmującą się produkcją i dystrybucją chemii przemysłowej. Na rynku Polskim firma istnieje od 2005r.

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości klejów konstrukcyjnych dla branż produkcyjnych. W swojej ofercie mamy również uniwersalne środki do utrzymania ruchu na liniach produkcyjnych bądź prywatnego użytku.

Przewiń do profilu firmy