Oferta pracy

Pracownik Laboratorium

Zakład Farmaceutyczny AMARA sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie analiz oraz badań fizyko-chemicznych.

  • Pobieranie oraz archiwizowanie próbek.

  • Prowadzenie prac z zakresu walidacji metod analitycznych.

  • Prowadzenie prac z zakresu walidacji metod czyszczenia urządzeń.

  • Prowadzenie prac z zakresu weryfikacji metod analitycznych.

  • Wykonywanie czynności związanych z kalibracją laboratoryjnych urządzeń pomiarowych.

  • Prowadzenie i archiwizowanie dokumentacji obowiązującej w Laboratorium zgodnie z procedurami.

  • Przestrzeganie zasad bezpiecznego przechowywania i użytkowania substancji chemicznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, kierunek: chemiczny, farmaceutyczny, biologiczny lub pokrewny.

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1.

  • Znajomość polskich i europejskich przepisów w zakresie prawa farmaceutycznego.

  • Doświadczenie minimum rok w pracy w Laboratorium.

  • Mile widziana znajomość technik GC i HPLC.

  • Zdolności analityczne, dokładność i terminowość.

  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • szkolenia i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Zakład Farmaceutyczny AMARA sp. z o.o.

Zakład Farmaceutyczny AMARA sp. z o.o. to prekursor polskiego przemysłu farmaceutycznego, producent substancji do receptury aptecznej, właściciel takich marek jak Amaderm, Rinozine, Laktomag, Beta Karoten czy Cynkokrem. Firma została założona w 1994 roku i od tego czasu nieustannie dynamicznie się rozwija, dzięki czemu zapewnia stabilne warunki zatrudnienia.

Przewiń do profilu firmy

Rola:

Wykonywanie bieżących analiz materiałów wyjściowych, materiałów opakowaniowych, produktów pośrednich i produktów luzem.