Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik laboratorium

UVLINE sp. z o.o.O firmie

3 0004 000 brutto / mies.
  • Liściasta 17
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

UVLINE sp. z o.o.

Liściasta 17

Łódź

UVLine jest producentem powłok do zastosowań poligraficznych i przemysłowych.

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Kontrola jakości gotowych produktów, surowców i półproduktów zgodnie z obowiązującymi metodykami i procedurami
  • Współudział w tworzeniu niezbędnej dokumentacji jakościowej
  • Przygotowanie próbek laboratoryjnych na podstawie otrzymanych receptur
  • Współpraca z działem produkcji, logistyki i sprzedaży
  • Nadzór nad stanem technicznym sprzętu laboratoryjnego
  • Przestrzeganie obowiązujących norm i ustalonych zasad

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane chemiczne)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność logicznego wnioskowania
  • Kreatywność i umiejętność rozwiązywanie złożonych problemów
  • Zaangażowanie w powierzone zadania

Oferujemy:

  • Umowę o pracę od pierwszego dnia na pełen etat
  • Pracę w systemie jednozmianowym
  • Możliwość rozwoju
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Ogłoszenie archiwalne