Ta oferta pracy jest nieaktualna od 255 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Laboratorium

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 10.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma Grafmaj S.A. – lider branży handlu materiałami poligraficznymi, działająca na rynku krajowym i zagranicznym od ponad 20 lat, poszukuje pracowników na stanowisko

    line
    Miejsce pracy: Poznań

    Opis stanowiska

    • opracowywanie receptur farb offsetowych
    • kontrola jakości produkowanych farb
    • obsługa sprzętu laboratoryjnego oraz produkcyjnego
    • przygotowywanie oraz aktualizacja dokumentacji laboratoryjnej oraz produkcyjnej
    • doradztwo w zakresie oferowanych produktów oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów technologicznych
    • pomoc w organizacji pracy mieszalni farb

    Wymagania

    • wykształcenie minimum średnie (chemia, poligrafia lub pokrewne)
    • umiejętność postrzegania kolorów – WARUNEK KONIECZNY
    • dobra znajomość obsługi komputera
    • komunikatywność, umiejętność prowadzenia rozmów technicznych z klientem
    • umiejętność analitycznego myślenia,
    • dobra organizacja pracy, dokładność i skrupulatność

    Prośba do kandydatów: bądź samokrytyczny, jeśli nie spełniasz kryteriów nie aplikuj. Oszczędź swój i nasz czas. Dziękujemy za zrozumienie.

    Oferujemy

    • przedział wynagrodzenia brutto: 3.400,00 zł - 4.000,00 zł / m-c
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do oferowanych umiejętności
    • pracę w zespole młodych ludzi
    • komfortowe warunki (nowo powstały kompleks biurowo-magazynowy z wydzielonym laboratorium)
    • zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym
    bottom
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Składane oferty powinny zawierać CV z aktualnym zdjęciem