Oferta pracy

Pracownik laboratorium

Sicher Bautechnik Sp. z o.o.O firmie

  • Tomaszów Mazowiecki, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Sicher Bautechnik Sp. z o.o. – producent chemii budowlanej, laureat godła Odkrycie Roku ogólnopolskiego konkursu Laur Klienta 2013 – w związku z nowym projektem sprzedażowym, poszukuje kandydatek i kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki, woj. łódzkie

Obowiązki:

  • zarządzanie dokumentacją technologiczną (receptury, specyfikacje, karty produktu)
  • współtworzenie nowych produktów oraz modernizacja obecnych
  • nadzór nad wdrażaniem nowych produktów oraz technologii
  • pozyskiwanie i testowanie nowych technologii produkcji oraz surowców
  • przeprowadzanie kalkulacji kosztów wytworzenia produktów i procesów
  • monitorowanie rynku w obszarze rozwoju nowych produktów
  • zapewnienie ciągłości procesów produkcyjnych przy jednoczesnym utrzymaniu najwyższej jakości i bezpieczeństwa w podległym obszarze
  • doskonalenie procesów produkcyjnych oraz jakości oferowanych produktów
  • kontrola bieżącej produkcji w zakresie jakości surowców

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu technologii chemii budowlanej – warunek niekonieczny – będzie to dodatkowym atutem
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym,
  • odpowiedzialność, dokładność oraz zaangażowanie w realizacji zadań
  • dobra organizacja pracy oraz odpowiedzialność i rzetelność,
  • znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy
  • zarobki adekwatne do powierzonych obowiązków i osiąganych wyników.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzedzamy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy