Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Laboratorium

WYTWÓRNIA KLEJÓW I ZAPRAW BUDOWLANYCH S. A.O firmie

  • Zgierz

    Zgierz, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie badań wyrobów gotowych, surowców i opakowań zgodnie z obowiązującymi normami odniesienia,

  • dokumentowanie wyników badań,

  • posługiwanie się obowiązującą w laboratorium dokumentacją, instrukcjami oraz normami,

  • obsługa komputera,

  • obsługa (w tym kontrola) sprzętu i urządzeń laboratoryjnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie,

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14 , 14-22, 22-6),

  • umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • sumienność, kreatywność, dokładność.

To oferujemy

  • ciekawą i stabilną pracę w prężnie działającym i stale rozwijającym się zakładzie,

  • bardzo dobrą atmosferę pracy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie , adekwatne do kompetencji,

  • premia do 20% wynagrodzenia zasadniczego,

  • nagrody wydajnościowe,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • dowóz pracowników do miejsca pracy z wyznaczonych punktów na trasie Łódź-Zgierz

  • program SmartLunch – dofinansowanie do posiłków

  • świadczenia pieniężne na święta Bożego Narodzenia i Wielkanoc

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne