Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik laboratoryjny

NAPIFERYN BIOTECH SP. Z O. O.

Stanisława Dubois 114/116

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • realizacja i nadzór nad procesami technologicznymi (ekstrakcji, separacji, filtracji, suszenia, mielenia),

  • przygotowywanie odczynników analitycznych i mediów procesowych,

  • nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym oraz procesowym,

  • nadzór nad procesami technologicznymi i transferem technologii,

  • nadzór nad kontrolą jakości procesów technologicznych,

  • sporządzanie i aktualizacja dokumentacji techniczno-laboratoryjnej (metody pracy, plany badań, instrukcji obsługi),

  • opracowywanie i weryfikacja dokumentacji technicznej elementów linii produkcyjnej,

  • prace związane ze skalowaniem procesów produkcyjnych,

  • opracowanie technicznej dokumentacji podzespołów procesowych na podstawie wytycznych koncepcyjnych,

  • odpowiedzialność za budowę, rozruch oraz prawidłową pracę jednostek procesowych,

  • nadzór nad dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń,

  • uczestnictwo w badaniach i wdrażaniu nowych rozwiązań technicznych,

  • opracowywanie raportów z zakresów realizowanych zadań,

  • praca w systemie HACCP, GMP

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższego o profilu biotechnologicznym, inżynierii procesowej, zarządzania i inżynierii produkcji,

  • doświadczenie na stanowisku inżyniera procesu, technologa procesu, laboranta w branży spożywczej lub farmaceutycznej,

  • umiejętność obsługi komputera, pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)

  • znajomość rysunku technicznego,

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, dokładność, umiejętność pracy pod presją czasu oraz otwartości na nowe wyzwania,

  • umiejętność rozwiązywania problemów, osiągania wyznaczonych celów w terminie,

  • dobra samoorganizacja i umiejętność planowania zadań,

  • gotowości do pracy fizycznej na hali produkcyjnej

Mile widziane

  • znajomość pracy w systemie HACCP, GMP/GHP oraz standardów BRC i IFS będzie dodatkowym atutem,

To oferujemy

  • Pracę w rozwijającej się, innowacyjnej firmie

  • Warunki sprzyjające rozwojowi zawodowemu i osobistemu

  • Profesjonalne narzędzia pracy

  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym, energicznym zespole

  • Międzynarodowe środowisko pracy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

Firma NapiFeryn BioTech Sp. z o.o. skupia się na prowadzeniu działalności badawczo–rozwojowej. Celem firmy jest opracowanie i skomercjalizowanie nowatorskich rozwiązań w dziedzinie biotechnologii, szczególnie ukierunkowanych na branże produkcji białek, z wykorzystaniem roślin oleistych, głównie rzepaku.

Spółka opracowała i opatentowała unikalną na skalę światową technologię pozyskiwania jadalnego białka z rzepaku, a konkretnie z biomasy rzepakowej pozostałej po wytłoczeniu oleju.

NapiFeryn BioTech jest pierwszą firmą z regionu łódzkiego, która otrzymała prestiżowe wyróżnienie z programu Instrument dla MŚP w ramach unijnego programu Horyzont 2020.

Firma jest również w gronie EIT Food Rising Food Stars - organizacji skupiającej najbardziej innowacyjne przedsiębiorstwa w Unii Europejskiej.

Siedziba firmy znajduje się w malowniczo położonym parku naukowo-technologicznym - w Bionanoparku w Łodzi. Dysponuje tam kilkoma dobrze wyposażonymi laboratoriami, z których najnowsze działają w standardzie HACCP/GMP.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowanych i spełniających te wymagania zapraszamy do wysłania CV klikając w przycisk aplikowania.

W tytule maila proszę podać „Pracownik laboratoryjny”.