Pracownik Lakierni

Compin Polska Sp. z o.o.O firmie

Compin Polska Sp. z o.o.

Jędrzejowska 79

Łódź

W związku z dynamicznym rozwojem firma Compin Polska Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik lakierni

Główne zadania to:

  • obsługa linii lakierniczej
  • szlifowanie i polerowanie elementów lakierowanych
  • malowanie proszkowe metodą Corona

Od kandydatów oczekujemy:

  • zdolności manualne
  • sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań
  • mile widziane doświadczenie w pracy na lakierni proszkowej
  • zaangażowanie i punktualność

Nowym Pracownikom oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku, na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z firmą
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet socjalny w postaci dofinansowania do: karty Multisport; prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Miła atmosfera pracy
Zainteresowane osoby proszone są o dostarczenie CV za pomocą przycisku aplikowania:

Prosimy o dopisanie klauzuli do dokumentów aplikacyjnych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Compin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w 93-636 Łódź, u. Jędrzejowska 79, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych stanowiących dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO w celach związanych z procesem rekrutacyjnym.”

Informujemy że, dane będą przechowywane przez okres 12 miesięcy od momentu przesłania aplikacji.

Jeśli zgadzasz się na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zawarcie poniższego oświadczenia:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Compin Polska Sp. z o.o z siedzibą w 93-636 Łódź, u. Jędrzejowska 79,  moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji przez okres 24 miesięcy od momentu przesłania aplikacji.”

Informujemy, że masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podanie danych jest dobrowolne. Niepodanie danych osobowych uniemożliwi udział w procesie rekrutacyjnym.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy