Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik lakierni proszkowej

FANA SP. Z O.O.

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Koronkarska 7/11

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie malarni w bieżących czynnościach.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe;

  • sprawność fizyczna;

  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku;

  • dokładność.

To oferujemy

  • pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • stabilne warunki zatrudnienia;

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku Aplikuj z dopiskiem: 01/08/2022/PRACOWNIK LAKIERNI PROSZKOWEJ.

Firma FANA Sp. z o.o., to firma z wieloletnią tradycją specjalizująca się w produkcji skrzynek na listy indywidualnych oraz zbiorczych, zamków drzwiowych i okuć budowlanych.

Firma FANA SP. Z O.O. jest częścią francuskiej grupy DECAYEUX.

Wieloletnia praktyka, zdobyta wiedza oraz doświadczenie służb technicznych pozwalają nam oferować produkty o wysokiej jakości i estetyce, które systematycznie modernizujemy oraz wdrażamy nowe rozwiązania konstrukcyjne.

Dystrybucja naszych wyrobów odbywa się poprzez sieć znanych na rynku marketów budowlanych, hurtowni, sklepów, autoryzowanych punktów dorabiania kluczy, Internet.

Przewiń do profilu firmy