Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik lakierni proszkowej

Kanlux S.A.O firmie

  • Radzionków

    Radzionków, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowane powierzchni detali do malowania - załadunek, rozładunek detali - kontrola parametrów linii do przygotowania powierzchni,

  • Malowanie w kabinie ręcznej detali (domalowywanie),

  • Zawieszanie detali do malowania, ściąganie detali po pomalowaniu, kontrola jakości,

  • Malowanych detali,

  • Nadzorowanie pracy automatycznej kabiny lakierniczej,

  • Dbanie o prządek w miejscu pracy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Znajomość technologii malowania proszkowego (corona),

  • Mile widziana umiejętności obsługi aplikacji firmy Wagner.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na postawie umowy o pracę w dużej i prężnie rozwijającej się firmie z branży oświetleniowej o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Pakiet benefitów: karnety sportowe, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do nauki, nauka języka angielskiego,

  • Motywacyjny system wynagradzania,

  • Przyjazną atmosferę pracy,

  • Pracę w systemie dwu zmianowym.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Kanlux S.A.

Jesteśmy firmową rodziną. Dajemy Ci kompletne rozwiązania, które pomogą zrealizować Twoje marzenia. Pozwól się oczarować twórczą energią. Nam możesz zaufać.

Kanlux

więcej niż światło.

Przewiń do profilu firmy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.