Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik lekkiej produkcji części Karbonowych oraz Kompozytowych

MOTO46 sp. z o.o.

3 5006 000 brutto / mies.

3

Przecław (pow. policki; gm. Kołbaskowo)

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy pracowników do pracy przy lekkiej produkcji kompozytów, głównie karbonowych. Nie jest to typowa, maszynowa produkcja. Występuje duże zróżnicowanie produkowanych elementów, dzięki czemu praca nie jest nudna. Jesteśmy rozwijającą się firmą produkcyjną co pozwala na rozwój razem z nami.

Do zakresu obowiązków należeć będzie:

-wyklejanie form tkaniną prepregową

-prowadzenie dokumentacji

-utrzymywanie czystości na stanowisku

-współpraca z magazynem

Nasze wymagania

  • dokładność w wykonywanych czynnościach

  • precyzja i skupienie

  • czystość i higiena pracy

  • punktualność

  • zaangażowanie

  • mile widziani pracownicy z doświadczeniem artystycznym

To oferujemy

  • stabilną pracę

  • podstawowe wynagrodzenie plus prowizję

  • prace w innowacyjnej dziedzinie

  • umowę o pracę

O nas

CARBON FOX GROUP - gałąź firmy Moto46, to firma zajmująca się projektowaniem i produkcją części kompozytowych.

Istniejemy na rynku od wielu lat, dzięki czemu możemy zagwarantować Ci specjalistyczną wiedzę i bezcenne doświadczenie w realizacji zleceń.

Stawiamy na ciągły rozwój i doskonałość, a nad naszymi zamówieniami pracują wykwalifikowani specjaliści, którzy chętnie angażują się w nowe projekty.

Posiadamy autorskie rozwiązania bazujące na naszym doświadczeniu w wieloletniej produkcji części kompozytowych. Naszą specjalizacją są ultra lekkie kompozyty carbonowe.

Specjalizujemy się we wdrażaniu ultralekkich materiałów dla różnorakich branż.

Nasze własne koncepcje, technologie przetwarzania oraz unikatowy sposób konstrukcji kompozytów ukazują charakter naszej pracy.

Nie boimy się wyzwań, rozwiązaliśmy nie jeden problem.