Oferta pracy

Pracownik Linii Produkcyjnej

Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Zakład w DębicyO firmie

  • Dębica, Zawada 79N, Zawada (pow. dębicki)

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Kontrola jakości wyrobu

  • Prace manualne

  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

  • Przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ

  • Współpraca z zespołem technicznym w zakresie prewencji i usuwania awarii

Nasze wymagania

  • Zdolności manualne

  • Osoba wyróżniająca się kulturą osobista, etyką zawodową

  • Osoba poszukująca stabilnego zatrudnienia

  • Osoba chętnie pracująca w zespole

  • Dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej lub w systemie 4-brygadowym

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na produkcji

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn (precyzyjny montaż)

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez firmę Hutchinson

  • Atmosferę współpracy i zaufania

  • Stabilność zatrudnienia (długoterminowe umowy i brak sezonowości)

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • Bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie NNW, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, system MyBenefit)

  • Benefity

  • ubezpieczenia na życie PZU

  • prywatna opieka medyczna Medicover

  • Kafeteria My Benefit

  • karta Multisport

Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Zakład w Dębicy

Hutchinson jest liderem w dziedzinach systemów antywibracyjnych, zarządzania transferem płynów i rozwiązań w zakresie uszczelnień. W 2019 r. obroty naszej Grupy wyniosły 4.314 miliardy euro. Zatrudniamy 40 000 współpracowników w 25 krajach.Nasz główny cel: zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa użytkowników.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy