Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik linii produkcyjnej do wytłaczania silikonu k/m

Marbond, Marcin PomierskiO firmie

4 0005 000 brutto / mies.
  • Legnica, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Reprezentujemy firmę, która jest producentem produktów silikonowych. Firma przetwarza materiał silikonowy poprzez wytłaczanie i formowanie wtryskowe. Procesy te są stosowane do produkcji węży, profili i części formowanych w różnych przekrojach.

Do nowego oddziału produkcyjnego w okolicach Legnicy poszukujemy pracowników linii produkcyjnej.

Zadania:

  1. Obsługa i konfiguracja linii do wytłaczania silikonu (ekstrudery).
  2. Kontrola i zapewnienie jakości produkowanych części.
  3. Bieżąca konserwacja maszyn.

Wymagania:

  1. Samodzielność, umiejętności organizacyjne, dokładność, lojalność, rzetelność.
  2. Elastyczność i gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym.
  3. Pożądane jest doświadczenie w obsłudze urządzeń do wytłaczania lub w przetwarzaniu silikonu.
  4. Mile widziane doświadczenie techniczne w zakresie utrzymania ruchu.
  5. Gotowość do wyjazdu do Centrali w Niemczech w celu odbycia szkolenia przed transferem linii produkcyjnej (przewidywany czas szkolenia - od 4 do 6 miesięcy).
  6. Mile widziane wykształcenie mechaniczne lub techniczne.
  7. Mile widziana co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  1. Wynagrodzenie zależne od wyników
  2. Umowę o pracę na czas nieokreślony.
  3. Bycie częścią prężnej, odnoszącej sukcesy firmy z przyjaznym klimatem pracy.

Ogłoszenie archiwalne