Logo Pracuj.pl

Pracownik linii produkcyjnej

Izopanel Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Izopanel Sp. z o.o.

Budowlanych 36

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Szukamy 15 osób, które dołączą do naszego zespołu,
  • Praca przy linii produkcyjnej,
  • Bieżąca kontrola jakości produkowanych wyrobów,
  • Obsługa maszyn i urządzeń.

Nasze wymagania

  • Chęć i motywacja do pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej.

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Miłą i przyjazną atmosferę
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne

Jesteśmy jednym z czołowych producentów płyt warstwowych w Polsce. Oferowane przez nas produkty postrzegane są jako przystępne cenowo i spełniające najwyższe standardy. Kontrahenci cenią nas za bardzo dobrą obsługę sprzedażową, posprzedażową, konsultacje techniczne oraz elastyczność w stosunku do potrzeb Klientów.

Pracownik linii produkcyjnej, Budowlanych 36, Gdańsk