Oferta pracy

Pracownik Linii Produkcyjnej

POLBRUK S.A.

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn produkcyjnych,

  • Kontrola jakości produkowanych wyrobów,

  • Utrzymywanie w sprawności linii produkcyjnej,

  • Udział w pracach związanych z usuwaniem awarii, przeglądach i remontach.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe / techniczne.

Mile widziane

  • Uprawnienia na wózki widłowe wydane przez UDT,

  • Doświadczenie w zakresie elektromechaniki i obsługi maszyn.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku wibroprasowanych wyrobów betonowych (więcej o nas: www.polbruk.pl),

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez kursy i szkolenia,

  • Bogaty pakiet socjalny,

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Wynagrodzenie brutto powyżej 5 000.00 zł.

Polbruk S.A. to lider rynku kostki brukowej w Polsce, z 19 zakładami produkcyjnymi oraz silną siecią dystrybucji na terenie całego kraju. Przynależność do irlandzkiej Grupy CRH plc, światowego lidera w produkcji i dystrybucji materiałów budowlanych, motywuje nas do ciągłego, dynamicznego rozwoju.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

  • Tryb pracy: zmianowy