Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Linii Produkcyjnej

Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Zakład Łódź 1O firmie

Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Zakład Łódź 1

Kurczaki 130

Łódź

Firma Hutchinson jest częścią międzynarodowego koncernu należącego do grupy TOTAL. Zakład Łódź 1 zajmuje się produkcją uszczelnień karoseryjnych do samochodów oraz produkcją pasków transmisyjnych do branży motoryzacyjnej i AGD.

Poszukujemy osób, które z zaangażowaniem dążą do wyznaczonych celów nie bojąc się trudności, a tym samym czerpią radość i satysfakcję z codziennej pracy stawiającej wiele wyzwań.

Obecnie do naszych fabryk w Łodzi przy ul. Kurczaki 130 i ul. Zakładowej 99 poszukujemy Kandydatów na stanowisko

Zadania:

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • Uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej obecnej na stanowisku pracy,
  • Kontrola jakości półwyrobu i/lub wyrobu gotowego,
  • Pakowanie wyrobu gotowego,
  • Bieżąca współpraca z zespołem.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy za zbliżonym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Zdolności manualne,
  • Zaangażowanie i chęć podjęcia stałego zatrudnienia.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez Hutchinson
  • atrakcyjny system premiowania
  • premię za polecenie nowych pracowników
  • grupowe ubezpieczenie
    na życie
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie
    do karty MultiSport
  • miesięczny dodatek do transportu
  • szeroki pakiet świadczeń socjalnych*
  • raz w roku możliwość zakupu akcji grupy

* (m.in. dofinansowania do kolonii dla dzieci, częściowy zwrot kosztów za żłobek, karty przedpłacone z okazji Świąt i Dnia Dziecka)

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do przesyłania swoich aplikacji lub bezpośredniego kontaktu telefonicznego z Działem HR pod numerem: +48 668 267 210 (Kurczaki 130) / +48 728 585 597 (Zakładowa 99).

Ogłoszenie archiwalne