Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Linii Produkcyjnej

Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Zakład Łódź 1O firmie

  • Kurczaki 130, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Zakład Łódź 1

Kurczaki 130

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • Uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej obecnej na stanowisku pracy,

  • Kontrola jakości półwyrobu i/lub wyrobu gotowego,

  • Pakowanie wyrobu gotowego,

  • Bieżąca współpraca z zespołem.

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w pracy za zbliżonym stanowisku w firmie produkcyjnej,

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • Zdolności manualne,

  • Zaangażowanie i chęć podjęcia stałego zatrudnienia.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez Hutchinson

  • atrakcyjny system premiowania

  • premię za polecenie nowych pracowników

  • grupowe ubezpieczenie na życie

  • prywatną opiekę medyczną

  • dofinansowanie do karty MultiSport

  • miesięczny dodatek do transportu

  • szeroki pakiet świadczeń socjalnych*

  • raz w roku możliwość zakupu akcji grupy

  • * (m.in. dofinansowania do kolonii dla dzieci, częściowy zwrot kosztów za żłobek, karty przedpłacone z okazji Świąt i Dnia Dziecka)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • przedszkole / żłobek pracowniczy

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

Firma Hutchinson jest częścią międzynarodowego koncernu należącego do grupy TOTAL. Zakład Łódź 1 zajmuje się produkcją uszczelnień karoseryjnych do samochodów oraz produkcją pasków transmisyjnych do branży motoryzacyjnej i AGD.

Poszukujemy osób, które z zaangażowaniem dążą do wyznaczonych celów nie bojąc się trudności, a tym samym czerpią radość i satysfakcję z codziennej pracy stawiającej wiele wyzwań.

Obecnie do naszych fabryk w Łodzi przy ul. Kurczaki 130 i ul. Zakładowej 99 poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Kurczaki 130 (tel. 883 363 564)

Zakładowa 99 (tel. 728 585 597)

Przewiń do profilu firmy