Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Linii Produkcyjnej

Grupa Progres

4 500 brutto / mies.
  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00-14:15,14:00-22:15
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Rekrutujemy dla

W chwili obecnej dla naszego Klienta – Lidera w produkcji wyświetlaczy samochodowych, poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko Pracownik linii produkcyjnej.

Lokalizacja: Ksawerów

Twój zakres obowiązków

  • Oklejanie elementów elektroniki,

  • Skręcanie wyświetlaczy,

  • Odpowiednia organizacja oraz podłączenie elektroniki (przewody),

  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy z zachowaniem zasad bezpieczeństwa;

Wymagania pracodawcy

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • Niezwykła precyzja oraz dbałość o szczegóły,

  • Brak przeciwskazań do pracy stojącej oraz w warunkach podwyższonego ciśnienia,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji elektroniki,

  • Gotowości do pracy w trybie zmianowym (docelowo).

Pracodawca oferuje

  • Praca w nowoczesnej hali produkcyjnej,

  • Praca przy produkcji wyświetlaczy samochodowych,

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta,

  • Umowa o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Praca od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym,

  • Bogaty wybór benefitów pozapłacowych np. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, dofinasowanie wypoczynku, dodatkowe dni urlopu.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • bony żywieniowe

  • dodatkowy urlop

Grupa Progres to firma z polskim kapitałem, która od 2002 roku wspiera przedsiębiorstwa na terenie całego kraju oferując nowoczesne usługi HR. Dzięki pasji, zaangażowaniu i odpowiedzialnym decyzjom, budujemy trwałe relacje biznesowe. Posiadamy ponad 20 biur w Polsce i na Ukrainie. Pomagamy znaleźć pracę u sprawdzonych pracodawców pod konkretne umiejętności i preferencje kandydatów. Ponad 200 tysięcy osób znalazło już z nami pracę!

NR AGENCJI: 5088

Przewiń do profilu firmy