Oferta pracy

Pracownik linii produkcyjnej

BRUK-BETO firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Jesteśmy wiodącym producentem kostki brukowej, betonu komórkowego, płyt tarasowych, systemów kanalizacyjnych oraz systemów murków i ogrodzeń.

W związku z rozbudową naszego zespołu
poszukujemy kandydatów na stanowisko

Zadania na stanowisku:

  • Praca przy zautomatyzowanych urządzeniach produkujących materiały budowlane (produkty z betonu), w tym:
  • Kontrola i sterowanie urządzeniami produkcyjnymi linii;
  • Prace pomocnicze przy linii produkcyjnej;
  • Kontrola jakości i selekcja gotowych produktów;

Od kandydatów oczekujemy:

  • Motywacji i zaangażowania w wykonywane obowiązki;
  • Chęć uczenia się i podnoszenia kwalifikacji;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;

Dodatkowym atutem będą:

  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych UDT;
  • Umiejętności mechaniczne;

Oferujemy:

  • Umowa o prace (pełny etat)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa, premia, dodatki)
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji ( przyuczenia, kursy, szkolenia)
  • Stabilność zatrudnienia
  • Atrakcyjne benefity (ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, kolonie dla dzieci pracowników, paczki na święta).

BRUK-BET Sp. Z o.o.

Posiadamy sieć zakładów produkcyjnych na terenie Polski opartych na nowoczesnej technologii i jakości produkcji. We własnym zakresie projektujemy nasze wyroby łącząc nowoczesne i tradycyjne wzornictwo. Prowadzimy również doradztwo w zakresie aranżacji.

W tej chwili Firma Bruk-Bet to:

  • 34 lata nieprzerwanej działalności i całkowicie polski kapitał
  • Ponad 1200 Pracowników
  • 13 Zakładów i 33 nowoczesne linie produkcyjne
  • Rozbudowana sieć sprzedaży obejmująca działaniem całą Polskę
  • Ciągły rozwój i kolejne inwestycje

Pracownicy naszej firmy:

  • Pracują z nowoczesnymi technologiami – Większość naszych linii produkcyjnych to najnowocześniejsze w Polsce ciągi produkcyjne o bardzo dużym stopniu automatyzacji.
  • Rozwijają swoje kompetencje poprzez szkolenia i kursy.
  • Mają jasno wytyczone cele, których realizacja przekłada się na wysokość premii motywacyjnej.
  • Wykazując się zaangażowaniem i umiejętnościami – dostają możliwości rozwoju swojej kariery w Firmie, poprzez awanse poziome i pionowe.
  • Są szanowani i uczciwie traktowani, a za rzetelną pracę Firma odwdzięcza się stabilnością i bezpieczeństwem zatrudnienia.

Jeśli chcesz mieć bezpośredni wpływ na kształt rynku fotowoltaicznego w Polsce, chroniącego bezpośrednio środowisko w oparciu o technologię przyszłości to możesz zrobić to z Bruk-Bet PV Sp. z o.o.

prosimy o przesyłanie aplikacji klikając przycisk aplikuj na dole ogłoszenia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy