Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik linii produkcyjnej

Tec-Point GmbHO firmie

  • Rheda-Wiedenbrück, Niemcy

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie zadań zgodnie z planem produkcyjnym

  • Zgłaszanie awarii w urządzeniach i maszynach znajdujących się na hali produkcyjnej

  • Dbanie o utrzymanie odpowiedniej jakości produkowanych towarów

Nasze wymagania

  • Brak przeciwskazań do wykonywania pracy fizycznej.

  • Brak przeciwskazań do pracy z mięsem (alergie, choroby skóry).

  • Brak przeciwskazań do pracy w chłodniejszych warunkach.

  • Determinacja i zdyscyplonowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

  • Umiejętność pracy w zespole, sumienność, dokładność.

To oferujemy

  • Dobrze płatną pracę dla osób posiadających kwalifikacje i doświadczenie w branży mięsnej.

  • Chętnie zatrudnimy również pracowników bez kwalifikacji czy doświadczenia w naszej branży, oferujemy przeszkolenie i przyuczenie do zawodu poprzez szkolenia wewnątrzzakładowe.

  • Stabilne zatrudnienie w niemieckiej firmie na podstawie umowy o pracę i niemiecki pakiet socjalny ( ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych, opieka medyczną na wysokim poziomie oraz Kindergeld).

  • Pierwsza umowa o pracę jest na rok czasu z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony. W umowe zawarty jest 6 miesięczny okres próbny.

  • Gwarantujemy urlop wypoczynkowy (24 dni na rok czasu trwania umowy) i minimum 40-to godzinny tygodniowy czas pracy.

  • Wynagrodzenie miesięcznie od 1300€ do 2500€ netto (po odliczeniu kosztow zakwaterowania) w zależności od zajmowanego stanowiska i czasu pracy.

  • Dodatki za godziny nocne oraz premie stanowiskowe.

  • Pracę w systemie jedno lub dwu zmianowym, 7-9 godzin dziennie, 5-6 dni w tygodniu

  • Pracodawca oferuje zakwaterowanie bardzo blisko zakładu pracy (1,5km). Całkowity koszt zakwaterowania 210€ miesięcznie za osobę.

  • Dla małżeństw i par oferujemy wspólne zakwaterowanie oraz możliwość pracy na jednym dziale.

  • Również zatrudnienie dla uczniów i studentów w okresie wakacji i przerw w nauce.

  • Dotowana kantyna w zakładzie pracy, koszt pełnowartościowego posiłku od 2,50€ do 3,50€.

  • Od dochodów uzyskanych w Niemczech jest odprowadzany podatek. Na koniec roku możliwość rozliczenia sie z podatku i możlowość zwrotu części zapłaconego podatku.

Tec-Point GmbH

Jeśli szukasz dobrze płatnej pracy za granicą, możesz zatrudnić się u nas. Oferujemy pracę na dłuższy okres przy pakowaniu artykułów spożywczych.

Atutem naszej firmy jest tez terminowo wypłacane wynagrodzenie.

Przewiń do profilu firmy