Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik linii produkcyjnej

Tec-Point GmbH

  • Rheda-Wiedenbrück, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie zadań zgodnie z planem produkcyjnym

  • Zgłaszanie awarii w urządzeniach i maszynach znajdujących się na hali produkcyjnej

  • Dbanie o utrzymanie odpowiedniej jakości produkowanych towarów

Nasze wymagania

  • Brak przeciwskazań do wykonywania pracy fizycznej.

  • Brak przeciwskazań do pracy z mięsem (alergie, choroby skóry).

  • Brak przeciwskazań do pracy w chłodniejszych warunkach.

  • Determinacja i zdyscyplonowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

  • Umiejętność pracy w zespole, sumienność, dokładność.

To oferujemy

  • Dobrze płatną pracę dla osób posiadających kwalifikacje i doświadczenie w branży mięsnej.

  • Chętnie zatrudnimy również pracowników bez kwalifikacji czy doświadczenia w naszej branży, oferujemy przeszkolenie i przyuczenie do zawodu poprzez szkolenia wewnątrzzakładowe.

  • Stabilne zatrudnienie w niemieckiej firmie na podstawie umowy o pracę i niemiecki pakiet socjalny ( ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych, opieka medyczną na wysokim poziomie oraz Kindergeld).

  • Pierwsza umowa o pracę jest na rok czasu z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony. W umowe zawarty jest 6 miesięczny okres próbny.

  • Gwarantujemy urlop wypoczynkowy (24 dni na rok czasu trwania umowy) i minimum 40-to godzinny tygodniowy czas pracy.

  • Wynagrodzenie miesięcznie od 1300€ do 2500€ netto (po odliczeniu kosztow zakwaterowania) w zależności od zajmowanego stanowiska i czasu pracy.

  • Dodatki za godziny nocne oraz premie stanowiskowe.

  • Pracę w systemie jedno lub dwu zmianowym, 7-9 godzin dziennie, 5-6 dni w tygodniu

  • Pracodawca oferuje zakwaterowanie bardzo blisko zakładu pracy (1,5km). Całkowity koszt zakwaterowania 210€ miesięcznie za osobę.

  • Dla małżeństw i par oferujemy wspólne zakwaterowanie oraz możliwość pracy na jednym dziale.

  • Również zatrudnienie dla uczniów i studentów w okresie wakacji i przerw w nauce.

  • Dotowana kantyna w zakładzie pracy, koszt pełnowartościowego posiłku od 2,50€ do 3,50€.

  • Od dochodów uzyskanych w Niemczech jest odprowadzany podatek. Na koniec roku możliwość rozliczenia sie z podatku i możlowość zwrotu części zapłaconego podatku.

Jeśli szukasz dobrze płatnej pracy za granicą, możesz zatrudnić się u nas. Oferujemy pracę na dłuższy okres przy pakowaniu artykułów spożywczych.

Atutem naszej firmy jest tez terminowo wypłacane wynagrodzenie.

Przewiń do profilu firmy

Szukasz dobrze płatnej pracy na stałe lub okres wakacyjny bez znajomości języka niemieckiego? Aplikuj do nas!