Ta oferta pracy jest nieaktualna od 283 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik linii produkcyjnej

  • okolice Monachium, Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 2017-02-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

DEKRA Praca jest spółką należącą do holdingu DEKRA AG - lidera usług personalnych na terenie Europy. Nasza działalność koncentruje się na terenie Polski, pośrednicząc w pozyskiwaniu pracowników i oferując szeroko pojęte usługi z zakresu doradztwa personalnego, stałej rekrutacji i pracy tymczasowej.

DEKRA Praca jest zarejestrowaną Agencją Zatrudnienia. Certyfikat nr 8194

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik linii produkcyjnej – atrakcyjne warunki
Miejsce pracy: okolice Monachium
(Nr ref: PLP/07/16)

Zadania:

  • praca na linii produkcyjnej w różnych działach w nowoczesnym, zmechanizowanym tartaku
  • kompletowanie i przygotowywanie towarów do wysyłki
  • sortowanie, układanie
  • prace pomocnicze

Wymagania:

  • chęć do wyjazdu do Niemiec
  • sumienność, zaangażowanie w pracę
  • rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym – warunek konieczny

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • zapewnione i opłacone zakwaterowanie
  • dostęp do Internetu
  • zwracamy koszty pierwszego dojazdu z Polski do Niemiec
  • praca w trybie zmianowym
  • dodatek za posiadanie uprawnień na wózek
  • zapewniamy ubranie robocze
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się