Ta oferta pracy jest nieaktualna od 441 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik linii produkcyjnej

  • okolice Monachium, Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    DEKRA Praca jest spółką należącą do holdingu DEKRA AG - lidera usług personalnych na terenie Europy. Nasza działalność koncentruje się na terenie Polski, pośrednicząc w pozyskiwaniu pracowników i oferując szeroko pojęte usługi z zakresu doradztwa personalnego, stałej rekrutacji i pracy tymczasowej.

    DEKRA Praca jest zarejestrowaną Agencją Zatrudnienia. Certyfikat nr 8194

    Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Pracownik linii produkcyjnej – atrakcyjne warunki
    Miejsce pracy: okolice Monachium
    (Nr ref: PLP/07/16)

    Zadania:

    • praca na linii produkcyjnej w różnych działach w nowoczesnym, zmechanizowanym tartaku
    • kompletowanie i przygotowywanie towarów do wysyłki
    • sortowanie, układanie
    • prace pomocnicze

    Wymagania:

    • chęć do wyjazdu do Niemiec
    • sumienność, zaangażowanie w pracę
    • rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
    • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym – warunek konieczny

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
    • zapewnione i opłacone zakwaterowanie
    • dostęp do Internetu
    • zwracamy koszty pierwszego dojazdu z Polski do Niemiec
    • praca w trybie zmianowym
    • dodatek za posiadanie uprawnień na wózek
    • zapewniamy ubranie robocze
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

    bottom