Logo Pracuj.pl

Pracownik linii produkcyjnej – Operator maszyny

MOD21O firmie

  • Ostaszewo (pow. toruński)
    Ostaszewo (pow. toruński), kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:
    tak, 2 zmiany
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyny CNC do obróbki drewna;
  • Wykonywanie prac na linii produkcyjnej;
  • Praca w systemie II zmianowym;
  • Praca z systemem ERP w zakresie realizacji produkcji;
  • Samokontrola poprawności wykonania konstrukcji na zgodność z dokumentacją produkcyjną;
  • Przestrzeganie zasad BHP oraz przepisów przeciwpożarowych na stanowisku pracy;
  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy.

Nasze wymagania

  • Znajomość obsługi maszyn CNC przeznaczonych do obróbki drewna lub gotowość do nauki;
  • Znajomość obsługi komputera;
  • Umiejętność obsługi i posługiwania się narzędziami przeznaczonymi do obróbki drewna lub gotowość do nauki;
  • Znajomość posługiwania się przyrządami i narzędziami pomiarowymi;
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Umiejętność samokontroli wytwarzanych konstrukcji;
  • Gotowość do nauki prac związanych z funkcjonowaniem linii produkcyjnej.

Mile widziane

  • Znajomość języka niemieckiego (lub angielskiego);
  • Umiejętność montażu konstrukcji drewnianych zgodnie z rysunkiem;
  • Znajomość zagadnień 5S;
  • Uprawnienia UDT do obsługi żurawia warsztatowego oraz wózka widłowego.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • partnerska atmosfera współpracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

ERBUD to CZWARTA NAJWIĘKSZA grupa budowlana w Polsce notowana na GPW*.

Mamy 7 LINII BIZNESOWYCH. Specjalizujemy się w budownictwie kubaturowym, inżynieryjnym, drogowym, hydrotechnicznym i modułowym oraz OZE. Świadczymy usługi serwisowe dla przemysłu i energetyki.

Realizujemy ponad 120 PROJEKTÓW rocznie.

W skład naszej grupy wchodzi 13 SPÓŁEK. Większość projektów realizujemy na rynku POLSKIM, NIEMIECKIM oraz w BELGII.

W ramach Grupy ERBUD zatrudniamy 3000 OSÓB.

Jesteśmy TECH = rozwijamy BIM. Jesteśmy ECO = jako pierwsi w Polsce wdrożyliśmy EMAS (certyfikat środowiskowy). Jesteśmy w PBB = naszym priorytetem jest bezpieczeństwo na budowie.

* Raport Deloitte „Polskie Spółki Budowlane 2020”

Pracownik linii produkcyjnej – Operator maszyny, Ostaszewo (pow. toruński)