Oferta pracy

Pracownik linii produkcyjnej

Work Service S.A.O firmie

  • Jastrzębie-Zdrój, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Pracownik linii produkcyjnej - praca dla każdego!Numer ref.: OPŻ/10/2020/2020/10/46

Zakres obowiązków:

- Czynności związane z produkcją podzespołów – branża motoryzacyjna;

- Realizacja bieżących zadań produkcyjnych powierzonych przez przełożonego;

- Wizualna kontrola jakości.

Wymagania:

- Chęci do pracy- wszystkiego Cię nauczymy od podstaw;

- Dyspozycyjność, odpowiedzialność;

- Wykształcenie min. zawodowe;

- Zdolności manualne.

Oferujemy:

- Umowę o prace tymczasową;

- Wynagrodzenie 3400 zł brutto (podstawa + premia) + dodatek nocny;

- Przyjazną atmosferę i możliwości rozwoju;

- Zdobywanie wiedzy w zakresu nowoczesnych procesów produkcji;

- Stałą opiekę konsultanta Work Service;

- Możliwość skorzystania z karty Multisport, opieki medycznej, ubezpieczenia NNW.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy