Pracownik Lodziarni

  • Warszawa, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 27.03.2018
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 26.04.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lodziarnia Malinova to kultowa warszawska lodziarnia serwująca lody rzemieślnicze produkowane na miejscu już od ponad 15 lat. Przywiązujemy ogromną wagę zarówno do jakości naszych wyrobów, jak i do standardu obsługi naszych gości.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Porcjowanie i wydawanie lodów
    • Przygotowywanie i wydawanie deserów
    • Uczestnictwo w utrzymaniu porządku w lokalu

    Wymagania:

    • Energiczność
    • Dyspozycyjność
    • Zaangażowanie

    Mile widziane:

    • Komunikatywność
    • Pogodne usposobienie
    • Badania sanitarne

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Miłą atmosferę
    • Elastyczny czas pracy
    • Godziwe wynagrodzenie
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.